שחם 38, פתח תקווה

התאמות הנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ולנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA בשילוב המלצות מסמך WCAG2.0 שפורסם באמצעות הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: גוגל כרום ואינטרנט אקספלורר. לשם קבלת חווית גלישה נעימה ומיטבית עם תוכנה להקראת מסך אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA בגרסה העדכנית ביותר.

 

לצורך הנגשת האתר לאנשים עם מוגבלות בוצעו מספר רב של פעולות, ביניהן:

 • שינוי חזותי בולט וברור בעת ריחוף מעל האלמנטים הלחיצים (קליקבילים) המופיעים באתר, לדוגמה: התפריטים באתר, קישורים וכפתורים.
 • הוספת מנגנונים ייעודים לעצירת סרטוני הווידאו המתנגנים בעמודי האתר.
 • התקנת רכיב ייעודי המאפשר שינוי צבע הרקע לשחור באלמנטים מסוימים המופיעים באתר לצורך יצירת ניגודיות גבוהה בין צבע הרכיב/התוכן לרקע.
 • קבלת פוקוס בולט הכולל מסגרת ברורה בעת ניווט באתר באמצעות המקלדת.
 • מבנה אתר נוח ופשוט לתפעול באמצעות העכבר ובאמצעות המקלדת.
 • הוספת מפת אתר מלאה ומפורטת הכוללת את כל עמודי האתר לצורך התמצאות טובה וקלה יותר.
 • מתן אפשרות מהירה למעבר לתוכן המרכזי בעמוד בעת לחיצה על המקש TAB.

 

התאמות שבוצעו באתר לגולשים המשתמשים בתוכנה להקראת מסך:

 • הוספת טקסט אלטרנטיבי מתאים לתמונות המופיעות באתר.
 • שימוש בכותרות מתאימות ותיוגן בהתאם למידע המופיע בהן ולמבנה העמוד.
 • הוספת לייבלים מתאימים וברורים לכל השדות הקלט המופיעים באתר.
 • שימוש בפקודת Aria Label לצורך התאמת הרכיבים השונים לתוכנה להקראת מסך.
 • שימוש בשפה פשוטה ובהירה בכל עמודי האתר.

 

שימוש ברכיב לשינוי ניגודיות צבעי באתר

במסגרת תהליך הנגשת אתר הוטמע רכיב ייעודי המאפשר שינוי צבע הרקע לשחור של אלמנטים השונים לצורך התאמת הנראות והמידע המופיע בהם לאנשים עם מוגבלות בראיה.

לצורך הפעלת הרכיב יש ללחוץ עם העכבר על הקישור "ניגודיות" המופיע בחלקו העליון של האתר. ניתן ללחוץ עליו באמצעות העכבר או לנווט אליו בעת השימוש במקשי המקלדת (בעת לחיצה על המקש TAB .

יתכן, ויהיו עדיין אלמנטים מסויימים, שהנגשתם אינה מתאימה עבורכם. אם נתקלתם ברכיב שאינו נגיש באתר, אנא פנו אלינו. אנו מתחייבים לבדוק ולפעול לשיפור בהקדם, ובמידת האפשר.

 

נגישות בסוכנות הרכב שלנו

כולנו רוצים להרגיש שווים. לרבים מאיתנו מוגבלות פיזית או נפשית, בין אם זמנית ובין אם קבועה. לצערנו, לא תמיד אדם עם מוגבלות מקבל שרות שמתאים לצרכיו. נגישות עבורנו, פירושה מתן האפשרות לכל אדם לקיים את חייו בעצמאות ובכבוד. לכן, שירות נגיש הוא תפיסת עולם, שאנחנו בארומה אימצנו, ואנחנו שואפים להעניק אותו בכל עת.

 

כדי שכולם יוכלו ליהנות מהם, הסוכנות שלנו הונגשה לפי דרישות הדין, ובהתאם להנחיות של מורשי נגישות מוסמכים. המקום הונגש הן מהבחינה הפיזית והן בהיבט של נגישות השירות. יתכן, עם זאת, כי מעת לעת יתגלו ליקויים כאלו ואחרים. אנו כמובן, פועלים באופן רציף, למנוע ליקויים שכאלו, ולטפל בהם כשהם מתגלים, על מנת לשפר את הנגישות לכלל לקוחותינו.

 

פניות בנושא נגישות

לבירורים נוספים, שאלות, הבהרות או בקשות מיוחדות בנושא נגישות אתר האינטרנט ונגישות סוכנות הרכב ניתן ליצור קשר באמצעים הבאים:

שם מלא:  ליאור ויסמן

דואר אלקטרוני: liorw.ps@gmail.com

טלפון נייד:   054-5300600   ניתן לפנות גם באמצעות מסרון / הודעת וואטסאפ

 

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 14.2.23

 

שירות מקצועי ואדיב

מענה לכל שאלה

רכישה ללא מקדמה

קניית רכב חדש עם 100% מימון

מבחר רכבים ענק

מאות רכבים במלאי