שחם 38, פתח תקווה

אודות פרפקט קאר

אתר פרפקט קאר מופעל ע"י חברת פרפקט קאר, סוכנות רכב באישור משרד התחבורה.

איך זה עובד?

אנו עובדים עם מגוון סוכנויות רכב אשר מבצעות עסקאות טרייד-אין (שידרוג רכב) ללקוחות פרטיים, את הרכבים המשומשים של הלקוחות אנו בודקים ומתמחרים בהתאם לנתונים ומצב הרכב, אנו חייבים למכור את הרכבים במהירות על מנת לקבל מלאי חדש מלקוחות הטרייד אין ולכן, אנו מוכרים במחירים נמוכים יחסית למחירי השוק.

איך אנו מוכרים רכבים טובים במחיר נמוך מהמחירון?

אנו מתחייבים לרכישת כמויות רכבים מסוכנויות טרייד-אין בכל הארץ במזומן. אנחנו משתדלים לקבל את הרכבים התקינים והיפים ביותר ולכן אנו לא משקיעים בתיקונים (כי אין צורך) או בהשבחת הרכבים על מנת לשדרג את המראה שלהם, ולכן אין עלויות נוספות שרובצות על מחיר הרכב.

איך אדע מה מצב הרכב שאני רוצה?

כל הרכבים עוברים בדיקה מקיפה לפני קבלתם מהלקוח, אתם מוזמנים לעיין בטופס הבדיקה במשרדנו, שיעבודים ומישכונים בדקנו בשבילכם, ניתן לקבל טופס עיון של רשם המשכונות לכל רכב. איך המנוע והגיר? אנו לוקחים רק רכבים בריאים מכאנית (למעט בלאי סביר בהתאם לגיל הרכב), תאונות? אנו לא מקבלים רכבים שעברו פגיעות בעלי משמעות גבוהה! כמובן שניתן לקחת כל רכב לבדיקה במכון מורשה לפי בחירתך.

מה עוד אני צריך לדעת?

ניתן להגיע אלינו בימים א-ה מ-9:00 עד 18:00. תנאי התשלום: כרטיס אשראי, המחאה בנקאית, העברה בנקאית, מזומן, עסקת מימון. כל הרכבים אינם מעוקלים ואינם משועבדים ונקיים מכל חוב קודם. פרפקט קאר הינה בעלת רישיון לסחר רכב מטעם משרד התחבורה.

דבר המנכ"ל ליאור וייסמן

שלום,

כעוסק בענף הרכב מעל 15 שנים בעל רישיון-סחר של משרד התחבורה, הקמתי את פרפקט קאר במטרה לשדרג לרוכשי הרכב את חווית הקניה תוך כדי השמת דגש על מכירה בשקיפות מלאה במחירים הוגנים. ברצוני להבטיח לכם שאנו עושים כל מאמץ להבטיח את שביעות רצון הלקוחות מהרכבים שאנו מוכרים ומהשירות שלנו.

לכן, במקרה של כל שאלה או טענה אני עומד לשרותכם באופן אישי וניתן ליצור עימי קשר ולקבל מענה מידי.


צור קשר

שירות מקצועי ואדיב

מענה לכל שאלה

רכישה ללא מקדמה

קניית רכב חדש עם 100% מימון

מבחר רכבים ענק

מאות רכבים במלאי